تبلیغات
کسب درآمد و تجارت الکترونیکی برای شما - خبر مهمی كه شنبه در سایت 12daily Pro
یکشنبه 18 دی 1384  01:01 ق.ظ
نوع مطلب: (عمومی ،) توسط: مینائی

سلام دوستان
دیروز شنبه  خبر مهمی در ۱۲ دیلی رویت شد و در آن مشکلاتی که در چند روز گذشته برای ۱۲ دیلی بوجود آمده بود بیان کرده که ترجمه آن با تلاش آقا سینا تهیه و در زیر درج شده :

اخیرا به اطلاع شما رساندیم كه با توجه به مشكالات عدیده یكی از payment processors های ما یعنی ایگولد ، زمان پرداخت برای ایگولد را از 7 روز كاری به 10 روز كاری افزایش دادیم. این تصمیم با توجه به بروز تعدادی از عوامل مخل كار، كه در زیر می‌آید، گرفته‌شد :

1- افزایش روزافزون حسابهای ایگولد كه مرتبا هك میشوند و زمان زیادی كه از پرسنل ما صرف بررسی صحت و سقم شماره صحیح حسابهای اعضا می‌شد.
2- مدتی كه سایت ایگولد در طول ماه دسامبر مرتبا از كار می‌افتاد، بطور گسترده‌ای روی كار ما تاثیر گذاشته و توانایی مارا در دریافت و پرداخت پول بشدت كاهش داد.
3- نبود اطلاعات و اخبار از سوی پرسنل ایگولد در طول مدت خرابی سایت.
4- ما حجم عظیمی از سرمایه موجود در حسابهای ایگولد خود را بر اثر كلاهبرداری عده‌ای كه از ایگولد استفاده می‌كردند از دست دادیم.

بخاطر این دلایل و خیلی موارد دیگر بود كه ما اعضای خود را تشویق به استفاده از StormPay بعنوان یك جایگزین مناسب كردیم بخصوص از وقتیكه آنها نرخ كارمزد خود را كاهش داده‌اند. یكی از مواردی كه وقتی این توصیه را كردیم روی آن حساب نكرده‌بودیم، استقبال بیش از حد اعضای ما به خارج از شدن از ایگولد و پیوستن به StormPay بود. از آنجائیكه ما بخاطر رعایت برخی ملاحظات امنیتی، پول زیادی در حساب‌های ایگولد خود نگه نمی‌داریم و ازطرفی پول‌های اعضا هم بعضا در برخی سرمایه‌گذاریها بكار گرفته‌میشوند، وقتی مساله فوق رخ داد، كسر بودجه زیادی در ذخیره ایگولد ما پیش آمد و بهمان نسبت هم ذخایر StormPay بسرعت رشد كرد.

افزایش زمان پرداخت برای ایگولد به 10 روز بخاطر این بود تا بتوانیم سرمایه لازم را به حساب‌های ایگولد خود انتقال دهیم و این به ایجاد توازن در ذخایر ما كمك می‌كرد. ما برنامه این انتقال سرمایه را از ابتدای این هفته داشتیم، ولی وقتی با خبرهای نگران كننده‌ای در ارتباط با ایگولد مواجه شدیم، تصمیم به متوقف ساختن این انتقال گرفتیم.

در آخرین شماره نشریه Business Week ، یكی از بهترین نشریات بیزنس در ایالات متحده ، جزئیاتی در ارتباط با ایگولد و بنیانگذار آن ، داگلاس جكسون ، انتشار یافته‌است. در این مقاله اظهار شده ایگولد بعنوان انتخاب اصلی "تبهكاران رایانه‌ای" درآمده‌است. همچنین آمده‌است كه دفتر شركت ایگولد و خانه آقای جكسون در تاریخ 19 دسامبر توسط نیروهای فدرال مورد بازرسی ناگهانی قرارگرفته‌است. ( دقیقا در همان موقعی كه سایت ایگولد بدون هیچ توضیحی دچار مشكل شده‌بود) البته تاكنون كسی بازداشت نشده ولیكن تعداد زیادی پرونده در دست FBI ودر ارتباط با موضوعاتی مثل تروریسم، پورنوگرافی اطفال و غیره قرار دارد كه همگی در یك عامل مشترك هستند : ایگولد

البته ما هیچ گناهی را متوجه آنها نمی‌دانیم و نخواهیم دانست. ول بهرحال از سوی افراد مجرمی كه از ایگولد استفاده می‌كنند احساس نگرانی كرده و با توجه به احتمال برخوردهای دولت با این شركت كه ممكن است منجر به بسته شدن حساب‌های ما و شما گردد احساس نگرانی می‌كنیم. ما همیشه از اینكه یك بیزنس موفق را بر مبنای اصول اخلاقی و خوشنامی شكل داده‌ایم به خود می‌بالیم. ما نمی‌خواهیم سرمایه‌های خود و اعضای خود را در معرض خطر دیده و از payment processor ای استفاده كنیم كه احتمال برخوردهای قانونی با آن می‌رود .

در تمام طول هفته مشغول سنجش اوضاع بوده‌ایم و اینكه چگونه با آن كنار بیاییم. بخاطر وضعیت پیش آمده، از اینكه بخواهیم سرمایه‌ای را در حساب‌های ایگولد خود قرار دهیم احساس نگرانی می‌كنیم. ما امروز سرانجام به یك راه‌حل دشوار ولی ضروری دست یافتیم. بعد ازاینكه در جریان مشكلات ایگولد قرار گرفتیم، متوجه شدیم كه یك اقدام فوری برای حفاظت از سرمایه‌های ما و شما، و نیز اعتبار و خوشنامی خود، بسیار ضروری است.

از امروز به بعد 12DailyPro هیچگونه آپگرید و یا پرداختی از طریق ایگولد را نمی‌پذیرد. ما تمام پرداخت‌های معوق مانده و آپگریدهای خریداری شده را كه توسط ایگولد صورت گرفته‌اند بطور كامل انجام خواهیم داد. امروز آخرین پرداخت ما از طریق ایگولد صورت خواهد گرفت و آنهم مربوط به آپگریدهایی است كه در تاریخ 23 دسامبر منقضی شده‌اند. به تمام آپگریدهایی كه از 24 دسامبر الی 18 ژانویه منقضی شده یا خواهند شد، از تاریخ 31 ژانویه پرداخت صورت خواهد گرفت. زمان این پرداخت‌ها هم به payment ای كه انتخاب خواهید كرد بستگی خواهد داشت. به تمام اعضایی كه پرداخت معوق مانده و یا آپگرید فعال با ایگولد دارند در مورد انتخاب‌هایی كه می‌توانند داشته‌باشند توضیح داده خواهدشد. از روز دوشنبه 9 ژانویه تمام ایندسته از اعضا می‌توانند یك تیكت مخصوص برای هر آپگرید فرستاده تا بتوانید یكی از موارد زیر را انتخاب كنید:

1- پرداخت از طریق StormPay ( سریعترین امكان ، كارمزد 1% ). ما هم‌اكنون صدها مورد از اینگونه تقاضاها در دست اقدام داریم.
2- پرداخت از طریق EMO ( بدون كارمزد )
3- پرداخت بصورت EMO money order كه مخصوص شهروندان ایالات متحده است.
4- یكبار استفاده از امكان compounding تا فرصت كافی جهت درست كردن حساب StormPay یا EMO داشته‌باشید. ( كارمزدی حدود 6 دلار به این آپگریدها تعلق خواهد گرفت )

این امكانات خیلی از سریعتر از زمان در نظر گرفته‌شده برای پرداخت‌های ایگولد صورت خواهند گرفت و تمام پرداخت ها از 31 ژانویه شروع خواهند شد. برای كسب اطلاعات بیشتر در مورد EMO ، پول جدیدی كه قبول می‌كنیم ، خبری را كه تحت عنوان “Our New Payment Processor” آمده‌است مطالعه كنید.

خواهش می‌كنیم در این آخرهفته در ارتباط با این موضوعات تیكت نفرستید و تلفن هم نكنید. روز دوشنبه بخش جدیدی را در ارتباط با این موضوع باز كرده و پاسخ‌گویی به تقاضاها را تسریع خواهیم كرد.

می‌دانیم كه سوالات زیادی در ارتباط با این وضعیت وجود خواهد داشت و با كمك گشایش بخش جدید می‌توانیم به مسایل وضوح بیشتر بدهیم.

مطمئن هستیم كه اینكار ما باعث می‌شود تا در مورد 12DailyPro احساس امنیت بیشتری كرده و مطمئن شویم كه 12DailyPro توسط مجرمانی كه از ایگولد استفاده می‌كنند مورد استفاده غیرقانونی واقع نخواهدشد. اعضایی از ما هم كه در هیچگونه عمل خلاف قانون دخیل نیستند مطمئن باشند كه می‌توانند براحتی در یكی از این 2 پول اینترنتی مورد پذیرش ما حساب باز كنند.

از صبری كه پیشه كردید و از اعتماد شما در طی این مدت سپاسگزاری كرده و مطمئن باشید كه این تصمیم را برای ایمنی و حفاظت از سرمایه‌های خود و شما گرفته‌ایم.

Charis
12daily Pro Admin


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
How long will it take for my Achilles tendon to heal?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 06:46 ق.ظ
Thanks for ones marvelous posting! I seriously enjoyed reading it, you are
a great author. I will ensure that I bookmark your blog and may come
back from now on. I want to encourage one to continue your
great job, have a nice morning!
What causes burning pain in Achilles tendon?
سه شنبه 17 مرداد 1396 11:00 ق.ظ
Wow! This blog looks just like my old one! It's on a completely different topic but it has pretty much the same page layout and design. Outstanding choice of colors!
How do you strengthen your Achilles tendon?
دوشنبه 16 مرداد 1396 11:16 ب.ظ
Why visitors still use to read news papers when in this technological world all
is accessible on net?
Can you have an operation to make you taller?
یکشنبه 15 مرداد 1396 05:33 ب.ظ
Cool blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?

A design like yours with a few simple adjustements would really make my blog stand out.
Please let me know where you got your design. Thank you
auroradean.hatenablog.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:59 ب.ظ
I don't even understand how I ended up here, however I thought
this post used to be good. I don't recognize who you're but certainly
you're going to a well-known blogger should you aren't already.
Cheers!
Foot Problems
یکشنبه 8 مرداد 1396 12:39 ق.ظ
Attractive element of content. I simply stumbled upon your weblog and in accession capital
to assert that I acquire actually enjoyed account your blog posts.

Any way I'll be subscribing for your feeds or even I achievement you get admission to constantly fast.
BHW
چهارشنبه 30 فروردین 1396 02:59 ق.ظ
Every weekend i used to go to see this web page, for the
reason that i want enjoyment, as this this website conations genuinely nice funny material too.
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 09:32 ب.ظ
Can I simply just say what a comfort to find somebody who genuinely knows
what they're talking about online. You certainly realize how to bring a problem to light and make it important.
More people should check this out and understand this side of the story.
It's surprising you're not more popular given that you certainly possess the gift.
کامران
دوشنبه 19 دی 1384 01:01 ق.ظ
من ایرانو زدم حتی تهرانم زدم قبول کرد ولی اگه یکی یه راپرت کامل از ایمو بده خیلی ممنوم میشیم
مینائی
دوشنبه 19 دی 1384 12:01 ب.ظ
سلام آقا سعید
برای بازکردن حساب در ایمو بایستی اولین انتخاب که پرسنال انتخاب رو انتخاب نکنیم و کمپانی رو انتخاب کنیم تا جواب بده بعد جلو ایالت و استان رو خالی بزار و در مقابل اون یه فیلد خالیه اونجا اسم استان خودتون رو بنویس
ایران هم تو قسمت کانتری داره اما احتمالا شما لیتس ایالات رو نگاه کردین . بقیه قضیه رو در دریافت نتیجه فردا تو گلدراه میزنم شما از گلدراه برید اونجا ممکنه جوابتو بگیری .
موفق باشید

saeed
یکشنبه 18 دی 1384 09:01 ق.ظ
emo هم که ایرانو قبول نمیکنه باید چی کار کرد شما چه جوری درست کردی
saeed
یکشنبه 18 دی 1384 06:01 ق.ظ
سلام
من اکسپایر شدم
منم باید ایمو درست کنم راستی داستانش چیه من این مطلب رو اصلا بلد نیستم
من روز 5 زانویه اکسپایر شدم باید چیکار کنم ایمو چیه وباید چه کار کرد
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر